tabletki na potencję

Co na wypadanie włosów?

Włosy to bardzo ważny element naszej urody. Ważne są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. U kobiety włosy stanowią ozdobę i decydują o tym, jak jest kobieca i pociągająca. U mężczyzny natomiast w świetle biologii stanowią o zdrowiu, młodości i płodność. Mężczyzna, któremu wypadają włosy, nie czuje się już tak dobrze, stosuje specyfiki na wypadanie włosów, ale one nie zawsze działają tak, jak należy. Co więc opłaca się stosować?

Profolan – przełom w walce z wypadającymi włosami

profolanKluczem do skuteczności tabletek Profolan jest innowacyjny kompleks Grow3 czyli połączenie ekstraktów z pokrzywy, skrzypu polnego oraz l-cysteiny. Wszystkie składniki biorą aktywny udział w hamowaniu działania hormonu DHT, który odpowiada za łysienie, a także intensywnie stymulują proces wytwarzania nowych włosów. Profolan zawiera również dodatkowo witaminy i minerały, które mają pozytywny wpływ na produkcję i kondycję włosów, w tym również zachowują ich naturalny kolor.

Dlatego to Profolan jest jedynym wyjściem, kiedy zauważasz, że Twoje włosy stają się coraz rzadsze i coraz większe kępki zostają na szczotce lub w rękach. Nie ma po co zwlekać – taka przypadłośc dotyka większość z nas, a chyba każdy chce cieszyć się zdrowymi i lśniącymi włosami.

KLIKNIJ I KUP TERAZ 20% TANIEJ!

ZAPOZNAJ SIĘ Z RECENZJĄ PROFOLANU